Novogodišnji turnir "TAŠ 2011"

NOVOGODIŠNJI TURNIR ''TAŠ 2011''

PRVA Grupa

Team

W

T

L

G

P

Juniori 1

5

1

2

98:78

16

15god.1

5

1

2

90:86

16

A 1

5

0

3

88:67

15

Taš 2000

2

1

5

85:112

7

Manas

1

1

6

72:101

4

 

Juniori 1 A 1                     18:5

 

Juniori 1 – Kukavica 3, Janković 4, Glavonjić 1, Žeželj 1, Tabaković 4, Isić 1, Čukić 4.

A 1 – Biševac 1, Blagojević 2, Gligorijević 2.

 

Manas – Taš 2000              12:17

 

Manas – Grahovac 3, Bilić 1, Maras 2, Popović 1, Živanović 4, Božić 1.

Taš 2000 – Dimitrijević 2, Ćorović 7, Pantović 1, Dujović 2, Sokolović 1, Marković 1, Ivković 3.

 

Taš 2000 – Juniori 1          8:15

Taš 2000 – Dimitrijević 5, Dujović 1, Vejzalić 1, Ivković 1.

Juniori 1 – Kukavica 1, Janković 4, Tabaković 7, Čukić 2, Mavrenski 1.

 

A 1 – 15 god.1                      10:13

A 1 – Biševac 2, Antonić 1, Gligorijević 1, Vasić 1, Mučibabić 2, Matić 2, Lošić 1.

15 god.1 – Petrović 2, Đorđević 3, Koprivica L. 5, Ilić 3.

 

Manas – 15 god.1               10:11

Manas – Grahovac 1, Bilić 1, Popović 5, Živanović 2.

15 god.1 – Petrović 2, Damjanović 1, Đorđević 2, Koprivica L. 4, Ilić 2.

 

Manas – A 1 4:11

 

Manas – Grahovac 1, Bilić 2, Živanović 1.

A 1 – Biševac 1, Blagojević 1, Antonić 3, Gligorijević 2, Vasić 1, Mučibabić 1, Duduković 2.

 

15 god.1 – Taš 2000          10:10

 

15 god.1 – Milosavljević B. 1, Ilić 3, Petrović 1, Damjanović 1, Đorđević 4.

Taš 2000 – Dimitrijević 2, Đorović 1, Pantović 2, Marković 1, Ivković 3.

 

Juniori 1 – Manas               13:13

Juniori 1 – Rakočević 1, Tabaković 2, Remović 1, Čukić 5, Mavrenski 3,Vićentijević 1.

Manas – Bilić 2, Maras 3, Popović 2, Živanović 4, Kocić 1, Koprivica 1.

A 1 – 15 god.1                      8:12

A 1 – Biševac 1, Lokas 1, Gligorijević 3, Mučibabić 2, Duduković 1.

15 god.1 – Trikić 1, Petrović 2, Damnjanović 2, Mrmoš 1, Đorđević 3, Ilić 3.

 

15 god.1 – Juniori 1           9:12

15 god.1 – Trikić 1, Spasić 1, Damnjanović 2, Momirović 1, Koprivica 1, Ilić 2.

Juniori 1 – Janković 8, Glavonjic 1, Tabaković 2, Anđelković 1.

 

Taš 2000 – A 1                     7:15

Taš 2000 – Dimitrijević 1, Pantović 1, Ćorović 2, Dujović 2, Ivković 1.

A 1 – Biševac 1, Blagojević 1, Lošić 1, Marković 1, Gligorijević 4, Vasić 1, Duduković 2, Matić 4.

 

A 1 – Juniori 1                     17:3

A 1 – Biševac 1, Blagojević 1, Lokas 1, Lošić 5, Marković 3, Gligorijević 3, Duduković 1, Matić 2.

Juniori 1 – Žeželj 1, Tabaković 1, Remović 1.

 

Taš 2000 – Manas              12:13

Taš 2000 – Ćorović 1, Bijeljić 4, Dujović 4, Vezilić 3.

Manas – Grahovac 2, Marković 2, Popović 3, Živanović 5, Martin 1.

 

A 1 – Taš 2000                     16:5

A 1 – Lokas 2, Gligorijević 5, Dujković 1, Mučibabić 1, Duduković 2, Majstorović 1, Matić 2, Lošić 2.

Taš 2000 – Ćorović 1, Dujović 2, Vezilić 1, Ivković 1.

 

Manas – 15god.1                11:12

Manas – Grahovac 1, Marković 3, Maras 3, Popović 3, Ranković 1.

15god.1 – Milosavljević B. 1, Damnjanović 3, Dujković 2, Koprivica L. 6.

 

A 1 – Manas                         6:5

A 1 – Biševac 1, Lokas 1, Gligorijević 1, Mučibabić 1, Duduković 1, Matić 1.

Manas – Grahovac 2, Popović 1, Božić 2.

 

Juniori 1 – Manas               20:4

Juniori 1 – Kukavica 2, Janković 7, Tabakovič 5, Isić 3, Milanović 1, Marković 1, Mavrenski 1.

Manas – Grahovac 2, Marković 1, Slavković 1.

 

Juniori 1 – 15god.1                        10:11

Juniori 1 – Janković 4, Žeželj 1, Tabaković 2, Isić 1, Mavrenski 1, Rakočević 1.

15god. 1 – Trikić 4, Milosavljević B. 1, Petrović 3, Damnjanović 2, Momirović 1.

 

Juniori 1 – Taš 2000                      20:11

Juniori 1 – Kukavica 1, Janković 3, Tabaković 12, Milanović 2, Mavrenski 1, Anđečković 1.

Taš 2000 – Dimitrijević 2, Ćorović 2, Dujović 2, Vezilić 4, Ivković 1.

 

Taš 2000 – 15god. 1                      15:11

Taš 2000 – Dimitrijević 2, Pantović 2, Ćorović 4, Vezilić 3, Ivković 3.

15god. 1 – Milosavljević B. 1, Petrović 4, Damjanović 2, Đorđević 3.

 

PRVI STRELCI TURNIRA PRVA GRUPA

1.Tabaković 35 (Juniori 1)

2.Janković 30 (Juniori 1)

3.Đorđević S. 18 (15god.1)

PRVA GRUPA TIMOVI I STRELCI

15god. 1                                       A 1                                          MANAS

1.Josić Strahinja                        1.Mitovski Nikola                       1.Stojanović Strahinja

2.Milosavljević Mihajlo               2.Biševac Aleksa  8                   2.Grahovac Nemanja  12

3.Krčmar Živko                          3.Krneta Mihajlo                        3.Marković Nikola 6

4.Trikić Nikola  6                        4.Blagojević Marko  5                4.Bilić Jovan  6

5.Spasić Nikola 1                      5.Lokas Matija  5                       5.Maras Marko  9

6.Milosavljević Bojan  5             6.Kotlar Bojan                           6.Popović Milan 15

7.Koprivica Nikola                     7.Trunić Sava                            7.Živanović Vladimir  16

8.Petrović Nikola  14                 8.Marković Lazar 4                    8.Ranković Ilija 1

9.Damnjanović Miloš  14            9.Antonić Tomislav  4                9.Slavković Stefan 1

10.Momirović Dušan 2               10.Gligorijević Nikola  18           10.Kocić Jovan 1

11.Mrmoš Nikola  1                   11.Vasić Nemanja  3                  11.Milanović Igor

12.Đorđević Stefan  18              12.Mučibabić Mihajlo  7             12.Koprivica Stefan  1

13.Koprivica Lazar  16               13.Duduković Vukašin  9           13.Božić Veljko  3

14.Bošković Nemanja                14.Ilija Majstorović 1                  14.Martin Halupa 1

15.Ilić Sloba  13                         15.Matić Miloš  11                     Trener : Zoran Manasijević

Trener : Filip Pešić                     16.Kesić Petar

                                                      17.Lošić Goran  9

                                                     18.Dujković Stefan 1

                                                     Trener : Marko Stojaković

Juniori 1                                      TAŠ 2000

1.Muškatirović Đorđe                 1.Đurić Eleonora

2.Kukavica Vladimir 7                2.Dimitrijević Eltina 14

3.Janković Marko 30                 3.Pantović Jovana 5

4.Glavonjić Nikola 2                   4.Ćorović Ivana 18

5.Žeželj Đorđe 3                        5.Bijeljić Jelena 4

6.Tabaković Marko 35               6.Dujović Jovana 13

7.Aleksić Filip                           7.Vezilić Nataša 12

8.Isić Milan 5                             8.Đorđević Katarina

9.Remović Dragan 2                  9.Janus Jana

10.Janjić Dragan                       10.Marković Irena 2

11.Čukić Aleksandar 11             11.Ivković Dragana 14

12.Marković Aleksa 1                12.Pantić Mina

13.Mavrenski Bojan 7                13.Jovetić Vladana

14.Anđelković Goran 3              14.Jakovljević Tijana

15.Marjanović Aleksa                 15.Sokolović Snežana 2

16.Đorđević Uroš                      Trener : Bradić Miloš

17.Urošević Viktor

18.Rakočević Mladen 2

19.Milanović Stefan 3

Trener : Ljubenović Vlada

DRUGA Grupa

Team

W

T

L

G

P

A 2

5

0

1

69:35

15

Juniori

4

0

2

84:54

9

15 god.2

2

0

4

45:57

6

Milan

1

0

5

32:88

3

 

A 2 – 15 god.2                      7:6

 

A 2 – Živadinović 2, Pejović 4, Kujović 1.

15 god. 2 – Popović 1, Nikić 2, Ković 3.

 

Juniori 2 – Milan                 20:4

Juniori 2 – Stepanov 1, Sinobad 4, Simjanovski 2, Božović 1, Senić 5, Kostadinović 7.

Milan – Radivojević 3, Đurđević N. 1.

 

15 god.2 – Milan                  6:4

15 god.2 – Stanojević 1, Popović 1, Nikić 3, Ković 1.

Milan – Krajačić 1, Srebrov 1, Đurđević B. 2.

 

Juniori 2 – A 2                     8:16

 

Juniori 2 – Stepanov 4, Jovanović 1, Kostadinović 3.

A 2 – Živadinović 1, Pejović 4, Kujović 5, Radaković M. 3, Antonić 3.

 

Milan – A 2                            2:14

 

Milan – Radivojević 1, Matić 1.

A 2 – Živadinović 3, Filipović 1, Arsović 1, Pejović 1, Kujović 2, Radaković M. 1, Simjanović 1, Antonić 3, Kostić 1.

 

15 god. 2 – Juniori 2          6:16

15 god.2 – Čimburović 1, Nikić 2, Ković 2, Mladenović 1.

Juniori 2 – Jovanović N. 7, Bojić 2, Stepanov 2, Sinobad 2, Jovanovič V. 2, Božović 1, Vićentijević 1.

A 2 – 15 god. 2                     3:9

A 2 – Filipović 1, Kujović 1, Kurtaj 1.

15 god.2 – Stanojević 1, Ković 1, Kovačević 1, Tucakov 6.

 

Juniori 2 – Milan                 20:11

Juniori 2 – Jovanović N. 7, Stepanov 1, Sinobad 1, Simjanovski 4, Jovanović V. 1, Vićentijević 4, Kostadinović 2.

Milan – Ilić 1, Vujanac 5, Krajačić 1, Blagojević 3, Đurđević B. 1.

 

Milan – A 2                            4:15

Milan – Radivojević 4.

A 2 – Živadinović 1, Filipović 1, Avrić 3, Pejović 6, Kujović 4.

 

15god. 2 – Juniori 2           11:14

15god. 2 – Nikić 2, Ković 1, Resanović 1, Tucakov 7.

Juniori 2 – Jovanović N. 10, Stepanov 2, Simjanoski 1, Jovanović 1.

 

Juniori 2 – A 2                     6:14

Juniori 2 – Jovanović N. 4, Sinobad 1.

A 2 – Živadinović 3, Filipović 1, Arsović 2, Pejović 2, Kujović 3, Radaković B. 2, Radaković M. 1.

 

Milan – 15god 2.                  13:7

Milan – Radivojević 1, Javorac 1, Krajačić 3, Srebrov 1, Đurđević B. 3, Blagojević 4.

15god. 2 – Petrić 2, Kovačević 2, Čimburović 1, Ković 1, Tucakov 2.

 

PRVI STRELCI TURNIRA DRUGA GRUPA

1. Jovanović N. 29 (Juniori 2)

2.Pejović 17 (A 2)

3.Kujović 16 (A 2)

 

DRUGA GRUPA TIMOVI I STRELCI

 

15 god. 2                                                Milan 

1.Mirković Milan                                    1.Jakšić Nastas

2.Petrić Borislav 2                                 2.Pavlović Miloš

3.Žeželj Nemanja                                   3.Mekić Dušan

4.Bajić Filip                                           4.Radivojević Marko 9

5.Stanojević Marko 2                             5.Javorac Marko 1

6.Popović Predrag 2                             6.Gredić Lazar

7.Nikić Bogdan 9                                   7.Đurđević Nemanja 1

8.Čimburović Nebojša 2                         8.Krajačić Milan 5

9.Čustović Emir                                     9.Srebrov Filip 2

10.Ković Mihailo 9                                 10.Marinović Nemanja

11.Podolski Luka                                  11.Katić Ačleksandar

12.Tomić Đorđe                                     12.Bošković Uroš

13 Balubdžić Dimitrije                            13.Đurđević Bojan 6

14.Resanović Milan 1                             14.Nađ Nemanja

15.Mladenović Aleksa 1                         15.Matić 1

16.Spasić Marko                                   16.Kovačević Moma

17.Tucakov Marko 15                            17.Popović Ignjat

18.Kovačević Vladimir 3                        18.Blagojević 7

Trener : Cvetković Dragan                      Trener : Ilić Milan

 

Juniori 2                                                  A 2

1.Jovanović Nikola 29                           1.Jovanović Ivan

2.Stepanov Bogdan 8                            2.Živadinović Uroš 10

3.Sinobad Serđo 8                                3.Filipović Filip 3

4.Simjanovski Milan 7                            4.Đorović Petar

5.Zlatković Siniša                                  5.Pješevac Dušan

6.Jovanović Vladimir 5                          6.Avrić David 3

7.Božović Budimir 2                              7.Pejović Srđan 17

8.Milivojević Dušan                               8.Kujović Đorđe 16

9.Senić Aleksandar 5                             9.Radaković Branko 2

10.Vićentijević Milan 5                           10.Filipović Miloš 1

11.Romić Luka                                      11.Simjanović Nemanja 1

12.Kostadinović Miloš 12                       12.Antonić Dušan 6

Trener : Muškatirović Đorđe                   13.Vučinić Žarko

                                                                    14.Radaković Marko 5

                                                                    15.Arsovič Radoslav 3

                                                                   16.Kostić Ilija 1

                                                                  17.Kurtaj Strahinja 1

                                                                  18.Delić Srđan

                                                                  Trener : Filipić Ivan


 

PRETHODNO KOLO - PRVA A LIGA SRBIJE

2017-12-09
00:00
Taš  vs.
Beograd
2017-11-25
00:00

NAREDNO KOLO - PRVA A LIGA SRBIJE

2017-12-23
00:00
Taš  vs.
Banjica
2018-01-27
00:00
FINA LEN Vaterpolo Savez Srbije Vaterpolo Savez Beograda