2

4

26:41

2

U prvoj utakmici polufinala sastale su se ekipe Bela – Crna 4:9 (1:3,1:2,1:2,1:2).

Odličnom igrom I brzim kontrama crna ekipa dolazi do toliko željenog finala.Apsolutno zasluženo pobedom u svakom delu igre pokazuje da je mnogo ispred bele ekipe u svakom delu igre. Golove su postigli Ilić 2,Lazić 3,Janković 1,Vozlić 2,Kvrgić 1,sa druge strane golove su postigli Trninić 1,Baucalo 1,Jevremović 1,Marjanović 1.

Igrač utakmice Ilić Jovan (crna).

U drugoj utakmici polufinala sastale su se ekipe Crvena – Plava 2:8(0:1,2:0,0:5,0:2)

Apsolutno zaslužena pobeda plave ekipe koja između ostalog nije dozvolila crvenoj ekipi da tri četvrtine postigne gol. Što je bilo sasvim dovoljno da se dođe do veoma lake pobede za finale. Mada sam početak I nije imao nagoveštaj da će se tako razvijati utakmica zato što je Crvena ekipa vodila sa 2:1 posle druge četvrtine,ali onda protivnička ekipa preuzima stvar u svoje ruke I rezultatom 5:0 u trećem delu igre postavlja stvari na svoje mesto. Golove su postigli Despić 1,Stankić 1,Beljanović 2,Vukašin Simić  1,Cvetković 3.

Igrač utakmice Vasilije Beljanović (plava).

U utakmici za 3 mesto sastale su se ekipe Bela – Crvena 5:10 (1:1,1:4,2:1,1:4).

U jako zanimljivoj utakmici pobednik je odlučen u poslednjoj četvrtini  golovima odlično Đurić Mihaila koji je postigao 5 gola,pored njega u listu strelaca su se upisali Drobnjak 1,Jovanović 1,Milosavljević 2,Trifunović 1,sa druge strane golove su postigli Brčić 1,Trninić 1,Stojković 1,Aleksić 1,Jevremović 1.

Igrač utakmice Đurić Mihailo (crvena).

U utakmici za prvo mesto sastale su se ekipe Plava – Crna 12:12 (4:4,2:2,3:4,2:1).

U jako neizvesnoj utakmici punoj preokreta pravih akcija I lepih golova pobednik je rešen posle izvođenja četveraca. Jakovljević je odbranio Despiću čak dve kontre jedan na nula u poslednjem delu igre da bi kasnije odbranio peterce Uroševiću I Beljanoviću ,tako doneo zlato svojoj ekipi I poneo epitet igrača utakmice I najboljeg mladog golmana turnira. Golove su postigli Cvetković 3,Urošević 1,Despić 2,Stankić 1,Beljanović 4,Milisavljević 1,sa druge strane golove su postigli Ilić 3,Lazić 5,Janković 4,Vozlić 1.

Igrač utakmice Jakovljević Aleksa (Crna).